Opis osiedla

APARTAMENTY JASKÓŁCZA to nowoczesność, komfort i bliskość przyrody.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania i apartamenty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego. Apartamenty znajdują się w Łodzi, przy  ul. Jaskółczej 10

Możecie wybrać klasyczne mieszkania trzypokojowe lub dwupoziomowe apartamenty z antresolami o powierzchni ponad 100 m2. Wszystko dwa kroki od jednego z największych kompleksów leśnych w Europie. Jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum miasta.

APARTAMENTY JASKÓŁCZA

Atrakcyjna lokalizacja to największy atut prezentowanej inwestycji. Dzięki położeniu między Lasem Łagiewnickim, Łodzią i Zgierzem macie Państwo dostęp do zielonych miejsc rekreacyjnych oraz wygód oferowanych przez centrum Łodzi.

Dodatkowa zaleta oferowanej inwestycji to duże możliwości aranżacji lokali. Dzięki temu możecie dobrać mieszkanie do swoich potrzeb, zapewniając sobie wygodę i korzystając z najwyższego standardu lokali.

Obok klasycznej struktury mieszkań dwu- i trzypokojowych dostępne są apartamenty o powierzchni powyżej 100 m2.

Nasi projektanci przystosowali lokale tak, żeby były maksymalnie funkcjonalne. Jednocześnie chcemy zwrócić uwagę na wysoką jakość materiałów, które zostaną zastosowane do ich wykończenia. Materiały wykończeniowe są specjalnie wyselekcjonowane i wyłącznie renomowanych, sprawdzonych marek.

APARTAMENTY JASKÓŁCZA to inwestycja wyróżniająca się spośród innych propozycji tego typu na terenie Łodzi. Oryginalny projekt, podwyższony standard lokali, nowoczesny design i niepowtarzalna lokalizacja czynią tę propozycję wyjątkowo atrakcyjną.

Jeżeli marzycie Państwo o zacisznym komfortowym mieszkaniu w pobliżu natury, ale nie chcecie rezygnować z bliskości centrum miasta, to Apartamenty Jaskółcza są w sam raz dla Państwa. Świeże powietrze, zacisze, przestrzeń i miejsce na aktywne spędzanie czasu wolnego, a jednocześnie dostęp do wszystkich atrakcji i usług miejskich na wyciągnięcie ręki.

APARTAMENTY JASKÓŁCZA – spełnienie marzeń dla osób, które szukają komfortowego, bezpiecznego miejsca zamieszkania, ale nie chcą rezygnować z różnych rodzajów aktywności.

W skład inwestycji Apartamenty Jaskółcza wchodzą 4 budynki mieszkalne, 8 lokali i 4 garaże. To kameralne, wyjątkowe miejsce.

Inwestycję rozpoczęliśmy realizować na początku 2021 roku. Przewidywany termin przekazania lokali nabywcom to III kwartał 2022 roku.

Zalety inwestycji:

  • Nowoczesna architektura o dużej funkcjonalności
  • Podwyższony standard wykonania i wykończenia lokali
  • Komfort, oszczędność i ekologia dzięki trzyszybowej stolarce okiennej
  • Ogrzewana podłoga
  • Zamknięte osiedle, gwarantujące bezpieczeństwo
  • Bliskość Lasu Łagiewnickiego (tereny zielone)
  • Powierzchnia użytkowa domu od 50 do 130 m2
  • Dobry dojazd do centrum: tylko ok 8,5 km do Manufaktury
  • Przystanek autobusowy w pobliżu

 

Obiekty sportowe i rekreacyjne w pobliżu:

Rezerwat przyrody, boisko, stadnina jeździecka, ścieżki rowerowe, miejsce piknikowe, park linowy i uroczysko Arturówek, siłownia na świeżym powietrzu